VÝŽIVOVÉ PLÁNY

Nabízím sestavení individuálního výživového plánu podle diagnostiky na INBODY, kondice, specifických potřeb a cílů klientaPOJĎME TEORII KONEČNĚ PŘEVÉST DO DENNÍHO ŽIVOTA tak, abyste zvládali dobře jíst při svém každodenním tempu, byli zdraví, plní síly a spokojení se svým tělem.   Správné poměry živin, rámcový jídelní lístek,  spousta inspirativních  zdravých rychlých receptů, motivace, psychická podpora. Racionální, redukční i výživová terapie v nemoci.

Výživový plán se zaměřením na REDUKCI HMOTNOSTI je ideální cestou, jak přejít do nového stravovacího režimu a postupného úbytku hmotnosti. Bez hladovění! Ve vypracovaném jídelníčku podle vašeho bazálního metabolismu máte přesně rozepsané denní chody a hmotnosti potravin. Podle VAŠÍ MOMENTÁLNÍ CHUTI si můžete vybrat příslušnou variantu. Jídelníček si sestavujete ze základních potravin, bez cukru, bílé mouky a alkoholu. Variant jídel je mnoho a jsou pouze na Vaší fantazii. Doporučené vážení jídla je dobré k tomu, abychom získali pojem o velikosti porcí. Ano, někdy i na drobnostech záleží. Jde o to, aby jídla bylo akorát, abychom vyživili tělo, zároveň přitom hubli a neměli hlad. 

  • Analýza dosavadních stravovacích návyků a diagnostika těla na přístroji INBODY 270
  • Vypracování výživového plánu dle Vašich cílů a nutriční anamnézy, RÁMCOVÝ JÍDELNÍČEK podle Vašeho bazálního metabolismu změřeného na INBODY 270, fyzické aktivity a dalších požadavků.

  • Trvá mi týden od první vstupní konzultace, než Vám výživový plán předám. Kontrolní konzultace jsou zpočátku po 2 týdnech, později po 1 měsíci. Dle Vaší potřeby.

  • 6 x 30 minut kontrolních konzultací s diagnostikou na INBODY 270 ( přístroj nám ohlídá, abychom redukovali z tuků a ne ze svalů, také nám odhalí případné chybky v našem novém stravování). Když často držíme neodborné diety nebo hladovíme, dochází k úbytku svalové hmoty, což vede k postupnému snižování metabolismu a tělo pak rádo ukládá do tuků, ale nerado redukuje :o)

  • Součástí výživového plánu jsou postupně dodávané tipy a recepty na rychlá zdravá jídla, zajímavé přílohy, pomazánky, smoothie nebo zdravé moučníky bez cukru. 

  • Fyzická aktivita efektivnost redukčního jídelníčku umocňuje o 20 až 30%, ale hlavně zpočátku není podmínkou. Krásně mi hubnou i lidé s pohybovou indispozicí. Úbytky hmotnosti jsou individuální, ale při dodržování jídelníčku, lze považovat za nejnižší hranici 2 - 4 kg. Záleží na mnoha faktorech ( věk, muž, žena, výchozí hmotnost, zkušenosti s půsty a dietami, fyzická aktivita,...).

  • Během naší spolupráce jsem Vám k dispozici s čímkoliv - radou i receptem. Často se zaměřujeme na rozplétání psychických emočních bloků spojených s jídlem. Ty bývají častou příčinou dosavadních nezdarů se změnou stravování a stravovacích stereotypů. 

  • Každý jediný z nás je tím nejpovolanějším expertem na své zdraví a na způsob svého stravování. Avšak v našem životě však může nastat situace, kdy potřebujeme popostrčit ke změně správným směrem. Pokud cítíte, že nejste v souladu se způsobem svého stravování, poraďte se, ať neztrácíte čas.


CENA  

2500,- Kč ( 1x 30 minut kontrolní konzultace s Inbody)

nebo

4500,- Kč ( 6x 30 minut kontrolní konzultace s Inbody)

nebo

9000,- Kč ( 12x 60 minut kontrolní konzultace s Inbody)Toto je historie z INBODY a při REDUKCÍCH je naším cílem, abychom zachovali svalovou hmotu, hubli tuk a mizel viscerální tuk, jehož vysoké množství brzdí metabolismus a je významným rizikovým faktorem kardiovaskulárních onemocnění. 

CHCI VÝŽIVOVÝ PLÁN


RACIONÁLNÍ VÝŽIVOVÝ PLÁN PRO DOSPĚLÉ VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ


VÝŽIVOVÁ TERAPIE PŘI CHOROBÁCH TRÁVÍCÍHO TRAKTUALTERNATIVNÍ VÝŽIVOVÉ SMĚRY

LOW CARB, PALEO, VEGAN, ...

ŘEŠENÍ SPECIFICKÝCH POŽADAVKŮ 

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE, ZÁVISLOSTI


ONLINE PORADNA

Konzultace z pohodlí vašeho domova přes SKYPE, VIBER nebo TELEFON

CHCI SE ZEPTAT