10 ZPŮSOBŮ, JAK UBLÍŽIT SAMI SOBĚ

07.07.2017

ANEB ZÁKLADY SEBEDESTRUKCE - PRAKTICKÝ MANUÁL


  1. NEBÝT NIKDY SÁM SEBOU - základ všeho nebytí!
  2. POŠLAPÁVÁNÍ VLASTNÍ HODNOTY - shazovat svou osobu vždy a všude! Kašlat na SEBE! SEBELÁSKU považovat za sprosté slovo. Nenávidět své tělo a jeho potřeby. ODPÍRAT SI JÍDLO nebo jíst NESMYSLY! Jako jídlo je třeba uznat to, co je krásně zabaleno, má to proteiny s bílkovinama bez sacharidů a tuků. A jeden kus této trendy potraviny stojí jako jídlo na dva dny.

  3. SROVNÁVÁNÍ SE S DRUHÝMI a to vždy, všude a s každým. 

  4. PŘIJÍMÁNÍ VŠEHO, CO O NÁS ŘEKNOU TI DRUZÍ a neustálé omílání těchto pravd v naší mysli.

  5. TRÁVIT ČAS S LIDMI, KTEŘÍ SI LIBUJÍ V TOM, ŽE VÁS NEUSTÁLE HODNOTÍ, soudí, ponižují a uráží.

  6. SCHOPNOST DUŠEVNÍHO SEBE-MRSKÁNÍ SE ZA CHYBY. Čím více negativních a ponižujících výroků o sobě shromáždíte, tím líp. 

  7. STRACH. Všechny své strachy si hýčkejte. Obzvláště takové ty svíravé, neutichající a nejlíp je mít strach ze všeho. 

  8. DEPRESE A ÚZKOST. Stále je potřeba se zaobírat minulostí a tím, co se nám tam nepovedlo. Překládat to úzkostí z budoucnosti a strachovat se, co se zase semele tam. Hlavní je se nezastavovat TADY A TEĎ! Žádné zenbudhistické kecy v kleci!

  9. KAŠLAT NA LIDI A VZTAHY S NIMI - pokud se stane, že budete trávit čas s kamarády, mohlo by nastat, že se budete cítit šťastně či dokonce přijatý jinou lidskou bytostí. A to přeci nechceme, že?

  10. VYHÝBAT SE PŘÍRODĚ A ZVÍŘATŮM. Příroda je špinavá a nebezpečná, často se můžete zašpinit od trávy nebo dokonce od bláta. Také zvířata jsou slizká a nechutná stvoření, plná parazitů a podivných manýrů - jako třeba, že udělají NĚCO, CO UZNAJÍ SAMI za vhodné! Brrr.


TOTIŽ NEJEN ZDRAVÉ JÍDLO, ALE I POHYB, VZTAHY A SEBELÁSKA PATŘÍ KE SPOKOJENÉMU ŽITÍ

Vaše Marcelí